Zagłębie lepsze w Arenie [Dużo zdjęć]

2018-09-15 20:10:00 red

Będziemy musieli jeszcze poczekać na pierwsze punkty naszych szczypiornistów w sezonie 2018/19 PGNiG Superligi. W trzeciej kolejce podopieczni Pawła Ruska podejmowali drużynę z Lubina. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie i emocjonującej drugiej to goście okazali się lepsi i wygrali 27:29 (14:14). Zawodników Energi MKS Kalisz dopingowała jak zwykle najlepsza handballowa publiczność w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego meczu.

Pierwsze 15 minut było bardzo dobre w wykonaniu naszych zawodników, jednak – Jak młodzicy oddaliśmy prowadzenie, gdzie mecz można było zacząć kontrolować – mówi trener Energi MKS Kalisz Paweł Rusek – Przeciwnik doszedł nas po 20 minucie. Pierwsza połowa skończyła się remisem – dodaje.

Słabo w tym meczu zaprezentowali się bramkarze – Nie funkcjonowała bramka. Bramkarze bronili na bardzo słabym procencie – mówi trener Rusek – Goniliśmy wynik, ale przeciwnik mimo młodego wieku zagrał bardzo dobrze i kontrolował przewagę bramkową. Jest nam bardzo przykro. Możemy jedynie przeprosić licznie zgromadzonych kibiców. Też liczyliśmy na zwycięstwo – dodaje.