W tegorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 40 firm z regionu i Polski. Dwa dni Targów upłynęły pod znakiem nowoczesnych technologii w budownictwie. Było mnóstwo konkursów, podczas których zwiedzający mogli zdobyć niezwykle atrakcyjne nagrody.

Targi Budowlane, które w nowym wydaniu odbywają się już po raz piąty stanowią świetną okazję, aby zobaczyć co nowego pojawia się w tej branży – mówi właściciel firmy budowlanej, który odwiedził Targi w poszukiwaniu ewentualnych nowych dostawców materiałów budowlanych.

Na Targach można było zobaczyć też bardzo nowoczesny system zamykania bramy, która jest “łamana na cztery” i wykonana z aluminium – to autorski system opatentowany przez naszą firmę – mówi Rafał Kulig właściciel Firmy Bramy Kulig.

- W związku z dużym zainteresowaniem społeczeństwa wymianą ogrzewania z węglowego na ekologiczne – tegoroczne targi są miejscem, gdzie można uzyskać kompleksową informację na temat dofinansowania tychże działań. Na specjalnie przygotowanym przez Urząd Miasta Kalisza stoisku można uzyskać wszelkie informacje dotyczące wymiany pieców z węglowego na ekologiczne oraz otrzymać instrukcje jakie dokumenty należy przygotować aby skorzystać z dofinansowania – mówi Daniel Mituła, współorganizator Targów Budowlanych.

Na targach pojawiło się wiele nowych firm nie tylko z regionu, ale całego kraju. Wśród nowości należy wymienić wszystko co dotyczy fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperatorów. Były także firmy z branży remontowej, meblowej, wynajmu nieruchomości a także usługi bankowe w zakresie kredytów hipotecznych.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu to także wiele dodatkowych atrakcji dla zwiedzających. Począwszy od omówienia poszczególnych produktów i usług na stanowiskach wystawców poprzez prezentacje zastosowań wybranych produktów, kończąc na konkursach z cennymi nagrodami. Dodatkowo, specjalnie na targi, wystawcy przygotowali niezwykle korzystne rabaty dla zwiedzających, które pozwolą remontować i wyposażyć dom znacznie taniej:)

Szczególnie atrakcyjne konkursy były zasponsorowane przez firmę Eco Komfort Krzysztof Mrowiński, która ufundowała bardzo atrakcyjne rabaty na swoje produkty m.in. pompy ciepła – rzędu kilku tysięcy złotych.

Ponadto, w tym roku na Targach pojawili się także przedstawiciele Policji i Straży Pożarnej, czyli służb, które chronią nasze bezpieczeństwo i mienie.

Osoby, które będą się chciały dowiedzieć jak prawidłowo zabezpieczyć teren budowy, by ustrzec się przed włamywaczami – mogą porozmawiać z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zostanie również przeprowadzona kampania społeczna informująca o zagrożeniach płynących z zatrucia tlenkiem węgla – szczegółowych informacji na ten temat będą udzielać strażacy z Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

- Targi budowlane to także miejsce spotkań dla przedsiębiorstw, które łączy branża budownictwa, projektowania, remontowania i wykańczania wnętrz. To miejsce prezentacji produktów i usług – każdy, kto rozpoczyna budowę, jest w trakcie jej realizacji, remontuje mieszkanie lub wykańcza wnętrza znajdzie coś dla siebie! – mówi współorganizator V edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu Rafał Kulig.

Targi prowadzi znany i lubiany dziennikarz radiowy i konferansjer – Paweł Figiel.
Wstęp na targi jest wolny.

https://www.facebook.com/targibudownictwakalisz

Targi Budowlane Kalisz

Zobacz także
Thumb dzielnica fb
Już jutro spacer po Plantach Miejskich.
Thumb dsc09140
Piano Song zagrał na Głównym Rynku! [Zdjęcia]
Thumb czo%c5%82o
Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń penitencjar...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
więcej»
Bico australia 20131216 146n120