Wbrew pozorom, jako prezent marzeń Panie nie wymieniają perfum, blendera, czy rękawiczek. Według przeprowadzonych przez Yasumi Polska wywiadów i ankiet, Paniom najbardziej brakuje czasu dla siebie.

A jak wiadomo – najlepszy prezent to taki, który jest wręczony od serca. Dlatego marka Yasumi oprócz pięknie zapakowanych bonów podarunkowych, które obdarowana osoba wykorzysta na masaże SPA, japońskie rytuały pielęgnacyjne i zabiegi na twarz, przygotowała również zestawy kosmetyków w specjalnych cenach.

W Yasumi jak zawsze zadbano o najdrobniejsze szczegóły. Zarówno bony podarunkowe, jak i świąteczne sety kosmetyków marki Yasumi, zapakowane są w urocze kartoniki (do wyboru motyw świąteczny, japoński lub klasyczny). W zależności od wartości bonu, dołączane są do niego mini produkty, ręczniczek, bransoletka oraz świąteczna herbatka Yasumi.

„W ubiegłym roku sprzedaliśmy rekordową liczbę bonów. Jest to dla nas znak, że vouchery do Yasumi są cenione i wywołują szerokie uśmiechy u osób, które je otrzymały. W grudniu do Instytutu Yasumi przychodzi ogromna liczba mężczyzn, którym żona wyraźnie komunikuje, że to właśnie bon podarunkowy do Yasumi chce dostać w prezencie. A dla panów to ogromna wygoda – bony podarunkowe są pięknie pakowane przez nas na miejscu, więc są gotowe do wręczenia. Oprócz tego w grudniu czeka na naszych klientów świąteczna oferta pakietów promocyjnych, bardzo przyjazna dla portfela!” – mówi Małgorzata Wolff, manager Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Kaliszu.

Z jakich zabiegów najchętniej korzystają osoby obdarowane bonem? Masaże SPA, depilacja laserowa, redukcja zmarszczek oraz manicure hybrydowy YASUMI to tylko część zabiegów, które są realizowane w ramach voucherów gwiazdkowych.

Bon Podarunkowy możesz zamów przez internet tutaj https://kalisz.yasumi.pl/bon-podarunkowy lub kupić w Salonie Yasumi w Kaliszu przy ul.Kopernika 13


Kalisz.Yasumi.pl
tel. 62 501 54 35
tel. 660 321 410
email: kalisz@yasumi.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt. 8-20 Sob. 9-15

Zobacz także
Thumb 01
Sprawdź jakie jest powietrze w centrum
Thumb 1.1  5
Posprzątali park w Opatówku, teraz czas na Szałe
Thumb policja
Policjant czujny także po służbie

Nie ma możliwości komentowania tego artykułu


Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb borowiak nieruchomos%cc%81ci kalisz logo
Msm icon 30
Borowiak Nieruchomości
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
więcej»
Bico australia 20131216 146n120