Zawodnicy MMA Tornado z kolejnymi sukcesami!

2018-11-14 13:00:00 MMA Tornado Kalisz

Kolejny medal w MMA 16 letniego kaliszanina, Wiktora Cegły. Podczas sobotnich Mistrzostw Polski kadetów, juniorów i seniorów ALMMA, zawodnik MMA Tornado Kalisz zdobył brązowy medal w kat. juniorów 93 kg.

Jest to kolejne w tym roku trofeum Wiktora Cegły, który jest także aktualnym Mistrzem Wielkopolski, brązowym medalistą Mistrzostw Europy, zdobywcą Pucharu Wielkopolski w MMA juniorów oraz vice mistrze Polski juniorów w BJJ. Podsumowujące ten udany dla klubu sezonmMistrzostwa Polski 2018, nie były jednak szczęśliwe dla zawodników MMA Tornado Kalisz. Wiktor przegrał bowiem walkę o ścisły finał z zawodnikiem, którego wyraźnie pokonał podczas majowych M.E. Kolejny pewniak do medalu, tym razem w seniorach, zwycięzca Pucharu Wielkopolski ALMMA Robert Paluszczak, doznał kontuzji barku już w pierwszych sekundach swojej walki w kat -93 kg. Nieoczekiwanie do strefy medalowej nie awansował także inny utalentowany kaliski junior, Jakub Kopeć. Obiecująco wypadli za to Nasi kadeci. Jakub Ubycha, Jakub Lenartowski i Miłosz Wiśniewski, stoczyli bardzo wyrównane pojedynki w swoich debiutanckich walkach w octagonie. Zawody były podsumowaniem tegorocznego sezonu Amatorskiej Ligi MMA i w kategoriach juniorów i seniorów, startować mogli zawodnicy z bardzo dobrym bilansem walk lub medaliści albo zwycięzcy turniejów regionalnych ALMMA.