W minioną sobotę w salonie Auto Centrum Lis w Kaliszu zespół Pectus odebrał 4 samochody Mitsubishi Outlander i ruszył nimi w dalszą zaplanowaną trasę koncertową po Polsce. Warto nadmienić, że wszystkie cztery wersje są sygnowane autografami członków zespołu pod logiem PECTUS desing.

Article czo o
fot. MW

Czterech rodzonych braci na jednej scenie, cztery wulkany energii oraz cztery strony wrażliwości – to właśnie zespół Pectus! Bracia Szczepanikowie to zdobywcy wielu nagród muzycznych, autorzy wielu przebojów, twórcy ciekawych projektów muzycznych oraz ulubieńcy publiczności. - Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszych ambasadorów dla naszej firmy niż zespół Pectus – wyjaśnia Malwina Lis.

- Auto Centrum Lis to firma rodzinna, która cały czas dzięki zaufaniu mieszkańców Kalisza i okolic może rozwijać się na lokalnym rynku. Bardzo zależało nam na tym aby nasz przyszły ambasador marki reprezentował podobne wartości. Podczas pierwszego spotkania z Tomkiem , Mateuszem, Markiem i Maciejem nie mieliśmy już żadnych wątpliwości, że zespołowi Pectus takie właśnie wartości przyświecają. Podczas rozmowy okazało się, że już wcześniej zdarzyli poznać naszą markę przy okazji zakupu samochodu marki Mitsubishi kilka lat temu w naszym salonie – dodaje.

Symboliczne przekazanie kluczy nastąpiło już 13 maja podczas wyjątkowego koncertu akustycznego w hali UAM w Kaliszu. W miniona sobotę zespół mógł już przetestować i obejrzeć swoje nowe auta podczas odwiedzin w salonie przy ul. Częstochowskiej. - Każdy z braci otrzymał samochód marki Mitsubishi Outlander w wersji Intese Plus z silnikiem benzynowym 2,0 w automacie z napędem na 4 koła i nawigacją. Panowie wybrali spośród 4 kolorów. Biała perła przypadła do gustu wokaliście zespołu Tomkowi, czarna perłę wybrał gitarzysta Maciej, grafitowy metalik powędrował do perkusisty Marka, a brązowy metalik z wyjątkowym jasnym wnętrzem upodobał sobie gitarzysta basowy zespołu Mateusz. Osobiście uważam, że auta i ich kolory idealnie odzwierciedlają charaktery chłopaków. W środku znalazły się także tabliczki z nazwą i autografem członka zespołu ponieważ to specjalna limitowana wersja nazwana Pectus desing – mówi Malwina Lis.

Podczas rocznej współpracy z zespołem PECTUS firma Auto Centrum Lis zaplanowała kilka ciekawych projektów. Jednym z nich będzie wydanie wspólnego kalendarza na rok 2018, którego dochód ze sprzedaży zasili konto jednej z kaliskich fundacji. - Oprócz okresowych wizyt w serwisie planujemy jeszcze kilka spotkań z zespołem Pectus. Na pewno poprosimy chłopaków o rzetelna recenzje z jazdy naszymi autami, którą umieścimy na naszym fanpagu. Zespół Pectus będzie także naszym gościem specjalnym podczas premiery nowego Mitsubishi Eclipse Cross pod koniec roku. Jestem pewna, że współpraca z zespołem przyniesie nam wiele ciekawych projektów, które już niedługo będziemy mogli przedstawić mieszkańcom Kalisza – zapowiada współwłaścicielka salonu.

Zobacz także
Thumb wapno srebrnagora 1
Ponad 3,2 miliona złotych dla sołectw. Wielkopol...
Thumb bez tytu%c5%82u
Tenisowe święto w Kaliszu! Artyści zagrają dla B...
Thumb 315px helena i wladyslaw semadeni 1895
Ewangelicy we wschodniej Wielkopolsce w służbie ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
więcej»
Bico australia 20131216 146n120