Zakończenie wakacji to okres, który powoduje wzrost aktywności w wielu branżach. Jedną z nich jest branża budowlana, która po wakacyjnym spowolnieniu budzi się do życia. Wiele firm właśnie jesienią rozpoczyna nowe projekty lub wprowadza te już realizowane w kluczowe fazy. Będzie to również intensywny okres dla FB Antczak, kaliskiego dewelopera, który prowadzi projekty budowlane w całej Polsce.

Article antczak External article
fot. FB Antczak

Podwyższony standard na osiedlu Panorama Park

Panorama Park to inwestycja mieszkaniowa realizowana na obrzeżach Kalisza przy ulicy Osiedle Złote Łąki. W II kwartale 2016 roku planowane jest oddanie do użytku budynku F o podwyższonym standardzie – ostatniego w ramach projektu. Prace na placu budowy ruszyły wiosną, a obecnie wkraczają w najwyższą fazę zaawansowania. W budynku dostępne będą głównie lokale trzy- i czteropokojowe z dużymi tarasami o pow. od 14 do 30 mkw., dostępne zarówno z pokoi dziennych jak i sypialni. Na nabywców czekają również udogodnienia w postaci windy z poziomu garażu oraz wykończenie w najwyższej jakości materiałach.

Kameralnie na Słonecznym Osiedlu

Intensywna jesień zapowiada się również na Słonecznym Osiedlu w Ostrowie Wielkopolskim. Klucze do bloku nr 6 z 32 lokalami o metrażach od 41,71 do 62,65 mkw., którego oddanie do użytku planowano na koniec grudnia 2015 roku, trafią do mieszkańców już na przełomie października i listopada. Z końcem wakacji planowane jest tam także rozpoczęcie realizacji dwóch nowych, jednoklatkowych budynków. W każdym z nich powstanie 14 mieszkań o powierzchni od 41,16 do 89,76 mkw. Planowana cena za mkw. powierzchni wyniesie około 3900 zł.

Wielkomiejski styl w Nowym Korczaku

Nowy Korczak to kolejny z nowych projektów mieszkaniowych w portfolio dewelopera. Ta nowoczesna inwestycja odpowiada na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, którzy poszukują wielkomiejskiego stylu w dobrej cenie. Docelowo dostarczy na kaliski rynek blisko 400 mieszkań. Z początkiem jesieni rusza realizacja pierwszego budynku, którego zakończenie planowane jest w III kwartale 2016 roku. Na ośmiu kondygnacjach naziemnych zaplanowano 71 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 28 do 140 mkw.

Zobacz także
Thumb img 0262
Młodzieżowa Rada Miasta nie funkcjonuje, nie pod...
Thumb article article aquapark kalisz
Sezon letni w Aquaparku!
Thumb 089
Wyjątkowy koncert w wykonaniu dzieci z Kazachstanu

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo  1
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
więcej»