Zbigniew Kwiatkowski, Kiryl Kniazeu i Dzianis Krystki przynajmniej przez dwa najbliższe sezony zamierzają kontynuować grę w Enerdze MKS Kalisz. Właśnie przedłużyli kontrakty z klubem do maja 2020 roku.

Article img 9131 1518034247 4247
fot. MKS Kalisz

Do zespołu z Kalisza cała trójka dołączyła latem ubiegłego roku, będąc poważnym wzmocnieniem u progu premierowego sezonu w PGNiG Superlidze. Wybór okazał się trafiony, bo kaliski beniaminek, póki co radzi sobie w rozgrywkach nadspodziewanie dobrze. Uważany jest wręcz za rewelację sezonu. Zarówno sami zawodnicy, jak i władze klubu uznali, że dobrze układającą się współpracę, co ważne mającą odzwierciedlenie w zadowalających wynikach, warto kontynuować. Zbigniew Kwiatkowski, Kiryl Kniazeu i Dzianis Krystki zdecydowali więc, iż pozostaną w zespole Energi MKS Kalisz na dłużej. Aneksowane właśnie kontrakty obowiązują do końca maja 2020 roku.

Zobacz także
Thumb helios hdd filmoweporanki ss 600px 20180819 v01
Filmowy Poranek w Kinie Helios już w niedzielę! ...
Thumb dsc 8226
Tak kaliszanie bawili się na kaliskim rynku [zdj...
Thumb article policja jasna
Co będzie z budynkiem na ul. Jasnej po przeprowa...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
więcej»
Bico australia 20131216 146n120