Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy kandydatów na stanowiska
HYDRAULIK

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji hydraulicznych na obiektach użyteczności publicznej

Wymagania:
– doświadczenie ww. pracach

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- solidne wynagrodzenie
- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- narzędzia pracy oraz odzież ochronną
- trzynastą wypłatę
- dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 796 509 409 o treści “HYDRAULIK” – oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

ogloszenia@pracownicybudowlani.pl, 796 509 409

11 lut 21:26

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy

Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
EURO KEBAB
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb marysienka
Marysieńka
Thumb desmiss
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb 2
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»

Bico australia 20131216 146n120