Jakobsberg Hotel & Golfresort, położony w dolinie środkowego Renu
poszukuje pracowników na stanowiska:
- Kucharz (3 wakaty)
- Kelner/ Kelnerka (2 wakaty)

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0014

Miejsce pracy: Im Tal der Loreley, D-56154 Boppard, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: październik 2018
Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki:
- KUCHARZ: przygotowywanie posiłków dla według ustalonego menu, kontrola jakości oraz zachowanie estetyki wydawanych dań
KELNER/ KELNERKA: bieżąca obsługa gości, dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku kucharza
- umiejętność pracy w zespole
- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań
- dokładność, miła aparycja

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE do ustalenia (zależne od stanowiska oraz doświadczenia)
- zapewnione zakwaterowanie (226 euro/ mc)
- zapewnione wyżywienie (3 posiłki – 3,23 euro)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca.niemcy12@gmail.com
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Gastamo Job Service – praca – sukces – satysfakcja

praca.niemcy12@gmail.com, 535050928

25 paź 15:29

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II