AUTO CENTRUMLIS SP. J. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Magazyniera,
Opis stanowiska:
• Zamawianie towaru
• Wprowadzanie faktur zakupowych
• Prowadzenie gospodarki magazynowej
• Obsługa klienta zewnętrznego-sprzedaż i dobieranie części
• Realizacja planów
Wymagania:
• Podstawowa wiedza z budowy pojazdów samochodowych
• dobra znajomość obsługi komputera
• umiejętność organizacji gospodarki magazynowej
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziana obsługa programu Autostacja
Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i osiąganych wyników
• niezbędne narzędzia pracy
Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
Auto Centrum Lis Sp. J. ul. Częstochowska 211, 62-800 Kalisz
(Z DOPISKIEM: „ praca serwis „)
Lub e-mail: praca@autocentrumlis .pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji zgodnej z RODO

praca@autocentrumlis.pl, 727 008 591, praca@autocentrumlis.pl

10 lut 14:31

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy

Thumb desmiss
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb sieraszewski
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb dominos
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
EURO KEBAB
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»

Bico australia 20131216 146n120