Opis stanowiska:
- Prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów
- Kompletowanie dokumentów zatrudnionych oraz nowo przyjętych osób
- Wprowadzanie danych do systemu typu CRM
- Umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na serwisach internetowych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności aplikacji WORD oraz Excel,
- dokładność, sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- dyspozycyjność
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w młodym ambitnym zespole,
- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@getjob.com.pl

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

rekrutacja@getjob.com.pl, +48 572 642 300

25 sty 13:40

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy

Thumb marysienka
Marysieńka
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb img 7818
Magic Garden Hostel
Thumb logo wizytowka
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Restauracja Nastrojowa
więcej»

Bico australia 20131216 146n120