Reco Polska Produkcja w Kaliszu specjalizuje się w produkcji koszy do zmywarek do naczyń oraz parowników i komponentów do lodówek.
W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko:
OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Zakres zadań
• realizacja procesu produkcyjnego
• kontrola wizualna i monitoring wyrobów
• pakowanie wyrobów

Wymagania
• umiejętności manualne
• rzetelność, sumienność, punktualność
• gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
• doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferta
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• szkolenia wdrożeniowe
• międzynarodowe i dynamicznie rozwijające się środowisko produkcyjne

Osoby zainteresowane pracą proszone są o składanie CV bezpośrednio w Reco Polska Produkcja, Kalisz ul. Łódzka 145 lub przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@grupporeco.eu
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Reco Polska Produkcja Sp. z o. o. ul. Łódzka 145, 62-800 Kalisz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pana/Pani danych osobowych są podmioty wchodzące w skład Grupporeco: Reco Polska Produkcja Sp. z o.o., Kalisz R.E&S. Sp. z o.o.,
2) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016.04.27 oraz Kodeksu Pracy z 1974.06.26.
3) odbiorcami Pana/Pani danych będą podmioty wchodzące w skład Gruppreco: Reco Polska Produkcja Sp. z o.o., Kalisz R.E&S. Sp. z o.o.
4) Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat.
5) posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

rekrutacja@grupporeco.eu, 62 767 90 49

14 paź 21:36

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl

Thumb sieraszewski
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb desmiss
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb obrazek 255
Destino Nieruchomości
Thumb img 7818
Magic Garden Hostel
Thumb logo wizytowka
UAM Filologia Polska
więcej»

Bico australia 20131216 146n120