Hotel Landhaus Stricker, położony na niemieckiej wyspie Sylt, poszukuje pracowników na stanowisko Pokojówka.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska oraz nr referencyjnego. Numer referencyjny: 0004

Miejsce pracy: Boy-Nielsen-Straße 10, 25980 Sylt

Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki: kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie na tym stanowisku

- dobra organizacja pracy własnej

- dokładność i samodzielność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE miesięczne: 1800 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój dwuosobowy) – koszt 200 euro/ mc.

- zapewnione wyżywienie (dwa posiłki) – koszt 80 euro/ mc

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność – bezpieczeństwo

gastamo.job.service@gmail.com, 535050928

28 wrz 14:19

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl

Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb music store black
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb towers
Sklep Bico Australia
Thumb obrazek 255
Destino Nieruchomości
Thumb obrazek 62
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
więcej»

Bico australia 20131216 146n120