Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje osób do pracy przy kwiatach w Holandii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- ścinanie,
- pakowanie,

WYMAGANIA:

- chęć do pracy,
- umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie,
- dużą liczbę godzin,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- cotygodniową wypłatę wynagrodzenia,
- opiekę polskich koordynatorów,
- darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii !!!

INFORMACJE DODATKOWE:
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@giger.pl lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce “REJESTRACJA” na stronie www.giger.pl

Jeżeli masz pytania zadzwoń:

Tel. 532 248 411
532 248 417

www.giger.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Giger sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Opolu, 45-064 przy, ul. Kołłątaja 11/II/43, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

rekrutacja@giger.pl, 532248411

08 mar 10:08

Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy

Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Restauracja Nastrojowa
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb obrazek 255
Destino Nieruchomości
Thumb elena logo big
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb music store black
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
więcej»

Bico australia 20131216 146n120