140
Serducho30x28
GŁOSUJ
Es logo

Adres: Al.Wolności 6

Telefon: 62 757 25 20

Email: sjo.kalisz@empikschool.com

Strona www: www.empikschool.com

Nauczymy języka. Każdego.

Kim jesteśmy?
 
Jesteśmy szkołą z tradycjami, istniejemy od 1949 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – wiemy jak skutecznie uczyć języków obcych.
Empik School to największa i najdłużej działająca sieć 38 szkół języków obcych w Polsce. Rocznie uczymy ponad 50 000 osób.

Nasza szkoła w Kaliszu oprócz bogatej oferty kursów językowych prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów to także autoryzowane centrum egzaminacyjne. Z nami przygotujesz się i zdasz egzaminy City & Guilds, TELC, LCCI, ale również FCE, CAE, i CPE organizowane przez British Council oraz maturę . Dla dzieci przeprowadzamy egzaminy Cambridge YLE i City & Guilds – English for Young Learners o różnym stopniu zaawansowania.

Możemy pochwalić się znakomitym zespołem lektorów z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, którzy swoją pozytywną energią potrafią zachęcić Słuchaczy do nauki. W naszej szkole uczą również nauczyciele z zagranicy (native speakers) z pełnym przygotowaniem metodycznym, wyższym wykształceniem oraz kwalifikacjami do nauczania języka (CELTA, TESOL). Wśród naszych lektorów są autorzy podręczników i pomocy dydaktycznych oraz egzaminatorzy ww. egzaminów międzynarodowych i maturalnych, którzy doskonale wiedzą jak skutecznie przygotować Słuchaczy do tych ważnych egzaminów. Przede wszystkim jednak zatrudniamy lektorów z pasją i niejednokrotnie z praktyką zagraniczną.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych jak i firm. Szkoła stwarza warunki do korzystania na zajęciach z nowoczesnych technologii: podręczniki (renomowanych firm) zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, a nasi słuchacze uczą się w komfortowych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny, co daje możliwość prowadzenia zajęć nie tylko atrakcyjnych dla słuchacza, ale przede wszystkim skutecznych.
Na co dzień słuchacze empik school Kalisz mogą bezpłatnie korzystać z wielu dodatkowych elementów wspomagających naukę języka, takich jak: konwersacje językowe, kawiarenka internetowa, biblioteczka językowa, czy platforma ćwiczeń językowych online, a dzieci dodatkowo z ciekawych zajęć pozalekcyjnych w ramach drama club i explorers club.
Jak uczymy?

Opracowaliśmy, autorską metodę skutecznego uczenia się języka obcego – Metodę interakcyjno-sekwencyjną The INSELL Method, która zakłada rozwijanie umiejętności komunikacji w różnych sytuacjach i opiera się na 4 podstawowych założeniach:
Interakcyjności – dzięki której uczysz się języka obcego w sposób naturalny, tak jakbyś przebywał za granicą.
Sekwencyjności – pozwala ona krok po kroku poznać poszczególne elementy języka, uczyć się w sposób zorganizowany,
Indywidualizacji – bo dla nas ważny jest Twój indywidualny styl uczenia się,
Autonomii – nauczysz się jak w sposób samodzielny i niezależny doskonalić język.
Idea jest prosta : rozumiesz, mówisz, czytasz, piszesz.
W empik school słuchacz posługuje się językiem obcym od pierwszej lekcji, wykonując ćwiczenia zbliżone do zadań jakie stawia przed nim życie. Poznaje nie tylko język, ale również zasady porozumiewania się z  przedstawicielami innych narodowości i kultur. W naszej szkole nauka języka nie polega na opanowywaniu gramatyki i słówek, lecz na opanowaniu i doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.
Jakich języków uczymy:
Angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego a nawet japońskiego. Na specjalne zamówienie jesteśmy również w stanie zorganizować zajęcia z języka innego niż wymienione. W empik school możesz nauczyć się każdego języka obcego rozpoczynając naukę od właściwego dla siebie poziomu (przechodzisz kwalifikację wstępną na poziom, rozwiązujesz test i rozmawiasz z lektorem). Cechą wyróżniającą empik school jest indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Uczysz się aktywniej i skuteczniej, ponieważ prowadzący zajęcia lektorzy uwzględniają Twoje predyspozycje, doświadczenie i potrzeby językowe. Analizują indywidualny styl uczenia się i efektywnie wykorzystują go w procesie nauczania.

Kogo uczymy?

Dzieci w ramach programu KIDS LOVE ENGLISH ( Kids 4-5 lat, Juniors1 6-7 lat, Juniors2 7-9/10 lat, Juniors3 10/11-12 lat). Dodatkowo zapraszamy dzieci na bezpłatne zajęcia teatralne Drama Club oraz na zajęcia Klubu Odkrywcy (organizowanego we współpracy z National Geographic). Oprócz zajęć z języka angielskiego w swojej ofercie mamy także hiszpański dla dzieci (a także rosyjski i niemiecki w przypadku większego zainteresowania).
Grupy gimnazjalne, (Teens 13-15 lat), młodzież licealną i studentów (students 16-26 lat) z nami możesz przygotować do się do matury, egzaminu gimnazjalnego i do egzaminu międzynarodowego .
Dorosłych, także od podstaw oraz pracowników różnych firm, na kursach ogólnych i specjalistycznych: biznesowych, prawniczych, technicznych itp., w siedzibie naszej szkoły lub na terenie danej firmy. Oprócz kursów standardowych i egzaminacyjnych proponujemy także bardzo popularne obecnie kursy konwersacyjne z native speakerem oraz intensywne kursy wakacyjne (lipiec, sierpień lub wrzesień).

Twoja szkoła tam gdzie Ty

Empik school online to idealne rozwiązanie dla osób dla który liczy się: czas i miejsce nauki, kontakt z lektorem, efektywność, komfort nauki, jakość nauczania, nowoczesność, elastyczność, indywidualizm. Aby mieć dostęp do empik school online potrzebny jest tylko komputer i połączenie z Internetem. Uczysz się w domu, w pracy, na wakacjach, z dowolnego miejsca na świecie, z najwyższą jakością nauczania, z najlepszymi lektorami, w małych grupach, używając najnowszych materiałów, w nowoczesny sposób, z całkowitą gwarancją. Uczysz się i nigdy nie tracisz zajęć – wszystkie zajęcia są nagrywane i możesz je odtwarzać tyle razy ile chcesz i kiedy chcesz.

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do siedziby naszej szkoły.

Jesteśmy również na Facebooku gdzie na profilu empik school znajdziesz ciekawostki językowe, konkursy, oferty specjalne i nowości z życia empik school.

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb 92d2e5e3 cd7c 42f2 b964 1ab8ceac5055
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb 39400681 2076890515677692 4664888534237184000 n
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb 52592477 1852574214870698 493572552120074240 n
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»